Certifikát EN ISO 9001:2001 SV Catering

 Již od roku 2004 zajišťujeme stravovací služby
v kvalitě odpovídající evropské normě ISO 9001.

 

SV Catering

Představení společnosti

Společnost SV catering vznikla v roce 2002. Sídlo se od té doby nachází v Prostějově. V průběhu rozvoje společnosti se  výrobní zázemí rozšířilo i mimo Prostějov. V současné době disponuje naše společnost výrobními provozy také v Olomouci a v Brně. SV catering  zaměstnává  cca 80 zaměstnanců v hlavním pracovním poměru.
Hlavním předmětem činnosti je výroba pokrmů pro účely závodního stravování, jejich rozvoz do míst spotřeby ke klientům a poskytování dalších cateringových služeb dle konkrétní specifikace a požadavků klientů. Mnohaleté zkušenosti máme také se zajišťováním provozu kantýn. Poskytujeme tak komplexní  stravovací služby pro zaměstnance našich zákazníků dle jejich požadavků.

Objem výroby naší společnosti  činí  cca 3 500  menu denně  pro více než 50 významných klientů.

Součástí výrobního programu naší společnosti je také výroba a distribuce chlazených balených jídel určených pro stravování pracovníků na druhých a třetích směnách a o víkendech. Tato výroba spočívá v šokovém zchlazování jídel a případně taky vakuování, k jejich přípravě ke konzumaci postačuje ohřev v mikrovlnné troubě. Touto metodou vyrábíme v současné době cca 800 porcí denně  pro  přibližně 40 odběratelů. Pokrmy vyrobené touto metodou získávají pětidenní až  dvacetidenní garanci kvality a tím i prodlouženou denní dobu spotřeby. Výroba těchto pokrmů podléhá přísné hygienické kontrole, a to nejen v naší firmě, ale i z pohledu příslušných státních orgánů, které vydávají k této výrobě povolení. V současné době zaznamenáváme zvětšující se poptávku po nadstandardních - Výběrových pokrmech, jež se vyznačují zvýšenou gramáží a použitými výběrovými surovinami.

V roce  2004 získala naše společnost na základě prověření splnění podmínek ČSN a  evropské  normy ISO 9001 : 2001 týkajících se Systému managementu jakosti  od Bureau  Veritas Quality International“, certifikát jakosti. V roce 2007 v měsíci říjnu byl v naší společnosti úspěšně proveden recertifikační externí audit dodržování stanovených pravidel, nezbytných pro obnovu platnosti certifikátu.

Služby naši společnosti se vyznačují vysokou kvalitou, spolehlivostí,  komplexností a zajištěním potřeb našich zákazníků přesně podle jejich představ a přání.

 

Jídelníčky

Tento týden
(13.-24.8.)

Příští týden
(20.-31.8.)

 
Jídelníček tohoto týdne si můžete stáhnout ve formátu XLS:
Jídelní lístek-týden č. 24/2017

On-line poptávka

Máte zájem o naše stravovací nebo podpůrné služby?

On-line objednávka jídla
Poptávka služeb

Naše působiště

Působíme
v těchto lokalitách
a stále rosteme.

Oblasti působnosti: Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Šumperk, Okres Přerov, Okres Kroměříž