Certifikát EN ISO 9001:2001 SV Catering

 Již od roku 2004 zajišťujeme stravovací služby
v kvalitě odpovídající evropské normě ISO 9001.

 

Prodej hotových jídel

Při poskytování stravovacích služeb zaručujeme nejvyšší  kvalitu výrobků  a naprostou spolehlivost dodávek, která zajistí  Vaši plnou spokojenost.

Čerstvé teplé pokrmy pro účely závodního stravování

Při zajišťování stravovacích služeb je snahou na straně naší společnosti vytvořit nabídku služeb odpovídající potřebám  zákazníka. Proto  je  v naší nabídce široké spektrum možností jak potřeby konkrétního zákazníka nejlépe uspokojit. Jedná se např. o rozšířenou možnost výběru jídel  o jídla minutkového typu, vyšší hmotnosti základních surovin,  současné řešení odpoledních a nočních směn tak  také víkendů formou dodávek balených chlazených pokrmů.

Stravovací menu obsahuje polévku,hlavní pokrm a nápoj.  Denně jsou k výběru 4 druhy pokrmů , z toho jeden s převažující složkou čerstvé zeleniny. Nabídka menu je zákazníkům zasílána s 14ti denním předstihem.  Jako nápoje k menu nabízíme  nápoje značky ISOLINE s certifikátem ochranných nápojů v letním období jsou chlazené v zimním období nechlazené strávníci si je čerpají ze samoobslužného vířiče. Poskytujeme je v několika různých příchutích.

Jednorázové pokrmy dle pokynů zákazníka

Nabízíme zajištění výroby a dodání pokrmů v jakémkoliv množství ve stanoveném čase pro firemní a také pro soukromou potřebu zákazníků.  Může se jednat o teplé pokrmy, celá menu a také o dodávky výrobků studené a teplé kuchyně  pro zajištění rautů, občerstvení, svatebních hostin a různých svátečních a jubilejních událostí  spojené s možností zapůjčení výdejního a  jídelního inventáře.  Tyto služby poskytujeme na základě individuální objednávky a je jich plnění je možné  požadovat samozřejmě také o  víkendových dnech.

Výběr z jídel

 

Jídelníčky

Tento týden
(13.-24.8.)

Příští týden
(20.-31.8.)

 
Jídelníček tohoto týdne si můžete stáhnout ve formátu XLS:
Jídelní lístek-týden č. 24/2017

On-line poptávka

Máte zájem o naše stravovací nebo podpůrné služby?

On-line objednávka jídla
Poptávka služeb

Naše působiště

Působíme
v těchto lokalitách
a stále rosteme.

Oblasti působnosti: Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Šumperk, Okres Přerov, Okres Kroměříž